hlavicka NL 19'
BIKEŘI I BĚŽCI SI 16.ČERVNA UŽIJÍ ZÁVOD V ÚVALECH

Závěr letošního Újezd.net "Seriálu tří závodů pro zdraví" je tady! V neděli 16. června vyraz do Úval na tradiční cross country horských kol MTB Úvaly nebo na běžeckou variantu Trail Run Úvaly. Na programu budou samozřejmě i dětské cyklo závody. A ještě jedna skvělá zpráva - prvních 200 dospělých závodníků obdrží bavlněnou tašku v designu závodu!
xc beh
Už jen týden – registruj se a ušetři
Závod startuje již následující neděli 16.6. v Úvalech u Prahy, tak neváhej a registruj se online, při registraci do pátku 14. 6. navíc o 100Kč levněji. Registrovat se je možné samozřejmě i na místě v den závodu. A skvělá zpráva je, že startovné na běh je pro bikery zdarma.
DSC_0608
Velká cena mìsta Úval 2018
PROGRAM PRO BIKERY, DĚTI, BĚŽCE I DIVÁKY
Na bikery je přichystán krásný lesní okruh plný hravých singltreků. Na výběr je varianta HOBBY závod na 3 kola = 15km, který jsme výrazně zjednodušili - chybí přejezdy lávek a nejtěžší sjezdy a výjezdy. Je to tedy ideální varianta si zajet MTB závod, který zvládne každý, kdo rád vyrazí na horském kole.
Pro ryzí bikery je připravena 5ti kolová SPORT (28km) varianta, která řádně prověří techniku i fyzičku.

Děti se můžou těšit na atraktivní trasy (2 / 4km) v blízkosti startu. Ti nejmenší do 6ti let pak vyzkouší závodění na 300m. Připravena bude i obří trampolína nebo šlapací autíčka.

Pro běžce bude na výběr 6 nebo 11km běžecký trailový závod. Můžeš se těšit na skvělou terénní trať plnou singltreků, která se točí kolem Úval u Prahy v okolí rozhledny Vinice. Poběžíš lesem, přes potok, alejí s výhledem na Říp..zažiješ náročné výběhy i seběhy, hravé cestičky a čistě terénní vložku.

Nejsi z cukru? Opět jsme pro Tebe připravili kategorii Úvalský tvrďák – tedy nejprve pojedeš na kole a následně si dáš běžecký závod - letos bude tvrďák jen pro ty, kteří si dají SPORT verzi a následně 11km běh.
V3
KLÁNOVICKÝ PŮLMARATON - NEPROMEŠKEJ SVOJE ČÍSLO
Pátý ročník Klánovického půlmaratonu se koná v neděli 20. 10. 2019 a již nyní je téměř 2/3 čísel pryč. Pokud ještě rozmýšlíš, zda se zúčastnit jednoho z nejkrásnějších závodů podzimu, tak neváhej a přihlas se raději hned na 10 či 21Km nebo štafetu (11 + 10km).
Sportu zdar!
Tým Tři pro zdraví
www.triprozdravi.cz
ujezd net - upravena
facebook website email