Občanské sdružení Tři pro zdraví vzniklo na jaře 2008. Od té doby máme za sebou již mnoho (doufáme, že dobře) zorganizovaných závodů.

  • Velká cena města Úval (2007 – 2013)
  • Újezdský duatlon (2009 – 2013)
  • Klánovické MTBO (2009 – 2013)

Z těchto závodů jsme vytvořili Újezd.net „Seriál tří závodů pro zdraví“ a v této koncepci bychom rádi bez větších změn pokračovali i v dalších letech. Rok od roku se snažíme naše akce na základě zkušeností vylepšovat a zdokonalovat – naším cílem je, aby si závody užil každý, kdo za námi (i z nezávodních důvodů) dorazí. Kromě závodu máme tak připravený doprovodný i dětský program, občerstvení atp. Od začátku naší existence také spolupracujeme se sdružením Černí koně – Paracycling Team. Na jejich aktivity také míří část výtěžku z našich závodů.

Pokud byste nám chtěli pomoci při závodech, pak máte hned několik základních možností:

  • VARIANTA SPORTOVEC: Přihlaste se, ukecejte ještě dalších pár svých přátel, všichni si zazávoďte, dejte si u nás kofolu nebo pivko a pak nás vychvalujte, kde můžete 🙂 Spokojený závodník je totiž to, čeho si ceníme nejvíc a kvůli čemu to děláme!
  • VARIANTA SPONZOR: Máte firmu? Chcete pomoci něčemu co se Vám líbí nebo si chcete udělat dobrou reklamu v zajímavém regionu během celého roku? Neváhejte nás kontaktovat, jistě se nějak domluvíme.
  • VARIANTA POMOCNÍK: Netroufáte si na závody a stejně chcete být u toho? Dejte nám vědět – čím kvalitnější závody chceme dělat, tím více pro to potřebujeme lidí a tak se hodí při přípravách každá ruka.
  • VARIANTA KREATIVEC: Vyznáte se ve střihu videa, focení, psaní článků atp.? Doplňte náš tým a uplatněte zde své zkušenosti.

Kdo je kdo v 3 pro zdraví:

Ondra „Brouk“ Brouček

Brouk

Absolvent oboru sportovní management na FTVS UK, ředitel Velké ceny města Úval, předseda a hlavní postava sdružení. Pravý iniciátor myšlenky závodů a náš nejschopnější 🙂

Marek „Apač“ Lejsek

Apač

Hrdý absolvent Univerzity Nisa a oboru CEMS, osoba zodpovědná za myšlenku a provedení Újezdského duatlonu, místopředseda sdružení, v současnosti již v pracovním procesu.

Ondra „Čiči“ Kočí

Čiči

Absolvent geodezie na ČVUT, dirt biker a osoba starající se o web, fotky a vše co je zrovna potřeba. Momentálně hlavou dolů studující možné rozšíření našich závodů na Novém Zelandu.

Tomáš “Sáďa” Sadílek

Sáďa

Student Fakulty managementu VŠE, na starosti má hlavně dobrovolníky a jeho srdce tepe jen pro neziskový sektor. Howgh.

Honza „Oroň“ Rejmon

Oroň

Absolvent stavební fakulty ČVUT, vrchní časoměřič a osoba starající se o zpracování výsledků a technické zajištění závodů.

Lenka „Láďa“ Vladyková

Láďa

Absolventka sportovního managementu na FTVS UK, stará se o registraci, správu financí apod. Letos bude koordinovat naše dobrovolníky.

Jana „Janča“ Péterová

Janca

Absolventka VŠE v Praze (obor Management – Evropská ekonomická integrace), průvodkyně Prahou, doktorandka PřF UK. Ve sdružení se stará hlavně o PR a termínovky, závodů se účastní zřídka poněvadž většinu času pendluje mezi Novým Zélandem a Švýcarskem.

Radek “Mudrc” Netušil

Radek

Ouvalský hostující zástupce – vede Cyklistický klub Úvaly a s jeho členy pomáhá s organizací nejen Velké ceny města Úval. Hrdý otec budoucího vítěze Seriálu.

Zuzka „TroSka“ Daněčková

TroSka

Absolventka ekonomické fakulty univerzity Pardubice, letos jí potkáte hlavně na registraci, kde bude rozdávat úsměvy a startovní čísla.

Lenka Mimrová

Lenka

Absolventka geodezie na ČVUT, vrchní mapařka našeho sdružení. V současné době také členkou detašovaného pracoviště sdružení na Novém Zélandu.

Jirka “Čápo” Čapek

Capo

Další reprezentant úvalského CK v našich řadách, pro letošek se bude starat o dětské závody.

Vojta Fejtek

Vojta

Vojta je jeden z novějších přírůstků našeho sdružení. Loni významně přispěl k úspěšnému uspořádání seriálu a naděje do něj vkládáme i do letoška:o)

Lucka Kokaislová a Kuba Reimar

Lucka

Lucka s Kubou se neúnavně starají o životosprávu našich závodníků. Pokud byste dali za sebe všechny banány, které tihle dva nakrájeli, tak nejenom, že byste měli docela dlouhou cestu z banánů, kterou by vám záviděl nejeden opičák, ale také byste pochopili, že občerstvovačka není žádný med.

Vojta “Chroust” Brouček

Lucka

Vojta zajišťuje zejména technickou stránku organizace a jako správný logistik také případnou podporu, bylo-li by třeba něco rychle přivézt/odvézt.

Radek “Pupínek” Sailer

Lucka

Radek si s námi zadal ještě pod hlavičkou Újezd.netu, nyní sice na volné noze, ale stále nám pomáhá zejména s technickým zajištěním akcí.

© 2024 Velká cena města Úval All rights reserved. | Powered by WordPress
Theme created by @julienrenaux